Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V171

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 98 x 67
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola V171 to kolejny telefon z serii modeli z klapką, wyposażony w podstawowe funkcje. Aparat ten wprowadzono na rynek w roku 2004 i miał on zastąpić model V150. Krótki opis telefonu Motorola V171 oraz jego najważniejsze cechy przedstawiamy poniżej.


Ten prosty aparat może służyć zarówno do wysyłania krótkich wiadomości sms jak i korzystania z Internetu za pośrednictwem przeglądarki WAP. Wbudowana pamięć 1MB w telefonie to bardzo mało jednak na potrzeby pamięci na wpisy do książki telefonicznej oraz gromadzenie wiadomości sms wystarcza. W V171 mamy możliwość wgrywania oraz tworzenia dzwonków polifonicznych teraz już 32  głosowych. Ponadto w tym nie wielkim i lekkim modelu znajdziemy takie funkcje jak wygaszacze, tematy, wybieranie głosowe, zegarek z opcją alarmu, kalkulator, dla często podróżujących przelicznik walut oraz organizer. Dodatkowo model V171 został wzbogacony o możliwość obsługi MMS. Nie ulega wątpliwości, że Motorola V171 otrzymuje dobre opnie jednak, wielu użytkowników zarzuca, że ten model jest nadal trochę za ubogi funkcjonalnie. Cena telefonu Motorola V171 obecnie nie jest znana ponieważ model ten został już dawno wyparty z rynku.


Motywy na Motorole V171 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V171. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V171. Zapraszamy