Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V150

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 65
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                 Motorola V150 to kolejny telefon z serii modeli z klapką, wyposażony w podstawowe funkcje. Aparat ten wprowadzono na rynek w roku 2003 jako prosty telefon z średniej półki, służący głównie do wykonywania połączeń głosowych. Krótki opis telefonu Motorola V150 oraz jego najważniejsze cechy przedstawiamy poniżej.


Ten prosty aparat może służyć zarówno do wysyłania krótkich wiadomości sms jak i korzystania z Internetu za pośrednictwem przeglądarki WAP. Wbudowana pamięć 1MB w telefonie to bardzo mało jednak na potrzeby pamięci na wpisy do książki telefonicznej oraz gromadzenie wiadomości sms wystarcza. W V150 mamy możliwość wgrywania oraz tworzenia dzwonków polifonicznych 16 głosowych. Ponadto w tym nie wielkim i lekkim modelu znajdziemy takie funkcje jak wygaszacze, tematy, wybieranie głosowe, zegarek z opcją alarmu, kalkulator, dla często podróżujących przelicznik walut oraz organizer. Nie ulega wątpliwości, że Motorola V150 otrzymuje dobre opnie jednak, wielu użytkowników zarzuca, że ten model jest trochę ubogi funkcjonalnie. Cena telefonu Motorola V150 obecnie nie jest znana ponieważ model ten został już dawno wyparty z rynku.


Motywy na Motorole V150 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V150. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V150. Zapraszamy