Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola v120

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola v120  to telefon na dzień dzisiejszy już klasyczny posiadający podstawowe funkcje. v120  pojawił się na rynku w roku 2002 i nie zaskakiwał raczej innowacyjnym wyglądem, jednak krył w sobie pare szczególnych funkcji. Najważniejsze cechy telefonu Motorola v120  oraz jego opis funkcji przedstawiamy poniżej.


Mimo tego, że w telefonie zastosowano nie wielki i monochromatyczny wyświetlacz o rozdzielczości 98x64px korzystanie z Internetu za pośrednictwem szybkiego przesyłania danych GPRS w oparciu o przeglądarkę WAP nie stanowiło problemu. Nie wielka waga telefonu i generalnie jego rozmiary można uznać za kolejną zaletę v120. Pod powłoką niezbyt stylowej obudowy kryje się odtwarzacz mp3 co jak na taki model oraz rok wprowadzenia jest dużym szokiem i z pewnością ten fakt, wyróżnia go z pośród innych konkurentów. Poza tym wbudowany dyktafon, wybieranie głosowe, słownik T9 oraz kalendarz i kalkulator pokazują, że v120 mógł również sprawdzić się jako telefon biznesowy. Użytkownicy telefon Motorola v120 nadają mu opinie solidnego telefonu wyposażonego w nowoczesne funkcje. Niestety cena telefonu Motorola v120  nie jest znana – model już dawno został wyparty z rynku.


Motywy na Motorole v120 nie istnieją. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole v120, których w tym modelu znajdziemy aż pięć. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole v120. Zapraszamy