Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V1100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

                Motorola V1100 to model telefonu z klapką, który łączy w sobie elegancję oraz szerokie możliwości multimedialne i zaawansowaną technologię. Wersja ta pojawiła się na rynku w roku 2005 i swoim wzornictwem i stylem zainteresowała wielu użytkowników. Nie ma się co dziwić, telefon jest mały i zgrabny a przy tym posiada mnóstwo ciekawych funkcji. Prześledźmy najważniejsze cechy telefonu Motorola V1100 oraz jego opis.


V1100  to aparat z szybkim łączem UMTS oraz dużym i wyraźnym wyświetlaczem o rozdzielczości 240x320px o nasyceniu 262 tys. kolorów. Dodatkowo po zewnętrznej stronie klapki znajdziemy wyświetlacz pomocniczy, również kolorowy o rozdzielczości 96x80px i nasyceniu 64 tys. kolorów, który służy do podglądu kontaktów dzwoniących bez konieczności otwierania aparatu. Nie da się ukryć, że telefon jest w pełni multimedialny, dwa aparaty, z czego jeden o rozdzielczości 2Mpx, obsługa kart pamięci oraz pełna obsługa mp3, plików Video i aplikacji Java to tylko te najważniejsze możliwości V1100. Telefon Motorola V1100 zyskuje pochlebne opinie a ceni się go przede wszystkim za jakość. Nie jest to model z niższej półki, jednak obecnie dokładna cena telefonu Motorola V1100 oraz jego wartość nie jest znana.


Motywy na Motorole V1100 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V1100. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V1100. Zapraszamy