Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola V1075

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

              Motorola V1075 to model telefonu z klapką, który łączy w sobie elegancję oraz szerokie możliwości multimedialne. Wersja ta pojawiła się na rynku w roku 2006 i już od tego momentu zainteresowała wielu użytkowników. Nie ma się co dziwić, telefon jest mały i zgrabny a przy tym posiada mnóstwo ciekawych funkcji. Prześledźmy najważniejsze cechy telefonu Motorola V1075 oraz jego opis.


Należy zacząć od tego, że model V1075 jest poprawioną wersją modelu V1050. W nowej wersji V-ki wprowadzono jeszcze szybszy Internet UMTS oraz moduł Bluetooth. Wizualnie telefon nie wiele się zmienił, pyzatym, że konstruktorzy w V1075 ukryli antenę. W modelu V1075 zastosowano duży kolorowy ekran o rozdzielczości 240x320px i nasyceniu kolorów 256 tys. – to dość dobry wynik pozwalający na oglądanie zdjęć oraz odtwarzanie filmów video w przyzwoitej jakości. Odnośnie zdjęć, telefon został wyposażony w 1,3 Mpx aparat fotograficzny, który potrafi robić zdjęcia z maksymalną rozdzielczością 1280x960px z 8x zoomem optycznym oraz do tego jeszcze lampą błyskową. W Motoroli nie zabrakło również odtwarzacza mp3 dla ludzi spragnionych muzyki a dzięki możliwości wykorzystania UMTS dane z Internetu pobierzemy szybko i sprawnie. Należy pamiętać, że model ten mimo małej ilości pamięci wbudowanej bo tylko 8mb został wyposażony także w wejście microSD. Motorola V1075 zyskał opinie modelu o ciekawych cechach estetycznych oraz szerokich możliwościach multimedialnych. Obecna cena aparatu Motorola V1075 nie jest możliwa do oszacowania ponieważ, model ten został już wyparty z rynku.


Motywy na Motorole V1075 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole V1075. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole V1075. Zapraszamy