Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola v100

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Motorola v100 to aparat telefoniczny, który został stworzony z myślą o komunikacji i rozrywce. Kiedy pojawił się na rynku w roku 2001, dzięki szerokiemu wyświetlaczowi i pełnej klawiaturze wprowadzanie danych, pisanie smsów odbywało się znacznie szybciej niż w przypadku klasycznych telefonów. Krótki opis telefonu Motorola v100 jego cechy oraz funkcje prześledzimy poniżej.

V100 był próbą stworzenia telefonu bogatego w funkcje oraz ułatwiającego szybką komunikację. Wyposażono go w jak na te czasy średniej wielkości ekran monochromatyczny o rozdzielczości 128x64px a do kontroli umieszczono pełną gamę klawiszy funkcyjnych oraz pełną klawiaturę. Aby dzwonki w telefonie nie stawały się w szybkim tempie monotonne przewidziano wgrywanie oraz komponowanie nowych melodyjek. Ponadto w v100 znajdziemy kalendarz, budzik, wybieranie głosowe, tryb głośnomówiący dla kierowców, dyktafon oraz kalkulator. Jednym słowem całą gamę biznesowych funkcji zamkniętą w funkcjonalnym telefonie. Telefon Motorola v100 opinie może mieć tylko jedną, wszechstronny i praktyczny model o dobrych walorach komunikacyjnych. Niestety dokładna wartość telefonu Motorola v100 oraz jego cena nie są dokładnie znane, ponieważ komórka ta już dawno została wyparta z rynku przez modele znacznie nowsze.

Motywy na Motorole v100 z uwagi, na czarno biały wyświetlacz w ogóle nie istnieją. Aby poznać rozrywkowe możliwości polecamy także trzy gry na model Motorole v100. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole v100. Zapraszamy