Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola U9

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Motorola U9 to telefon bardzo elegancki o nowatorskich i smukłych kształtach o konstrukcji clamshell (klapka) po zamknięciu przypominający idealnie wyprofilowaną muszelkę. Model ten zadebiutował na rynku w roku 2007 i zdecydowanie przypadł do gustu szczególnie Paniom. Prześledźmy zatem telefon Motorola U9 jego opis oraz najważniejsze cechy i funkcje.


U9 nie tylko zachwyca swoim wyjątkowym wyglądem oraz kształtem ale także bogactwem funkcji jakie oferuje. Nie wielka waga 88g oraz znikome wymiary powodują, że telefon doskonale pasuje do każdej damskiej torebki. U9 wyposażono w aparat fotograficzny z matrycą 2Mpx i rozdzielczością 1600x1200 oraz wewnętrzną pamięć o wielkości 25 MB. Na szczęście konstruktorzy U9-tki pomyśleli o dodatkowym rozszerzeniu pamięci, poprzez zastosowanie kart microSD. Obsługa technologii Java pozwala na dogrywanie nowych aplikacji oraz gier, zatem możliwości telefonu są naprawdę spore. Zamykana klapka z dodatkowym wyświetlaczem z przodu umożliwia sprawdzenie osoby dzwoniącej bez konieczności otwierania telefonu. Motorola U9 może poszczycić się także zaawansowanymi funkcjami muzycznymi, przyciski nawigacyjne są dostępne na przednim panelu. Użytkownicy telefonu Motorola U9 nadają mu opinie modelu bardzo stylowego i eleganckiego, a zarazem funkcjonalnego. Obecna cena telefonu Motorola U9 waha się w granicach 400zł.


Motywy na Motorole U9 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole U9. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole U9. Zapraszamy