Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola Timeport P7689

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola P7689 to model telefonu bardzo podobny do jego poprzednika modelu P7389, który na rynku zadebiutował w roku 2000. Trzyzakresowa wersja aparatu o klasycznym wyglądzie z wystającą antenką oraz monochromatycznym wyświetlaczem należała raczej do grupy podstawowych modeli. Prześledźmy zatem telefon Motorola P7689 jego opis oraz najważniejsze cechy.


Model P7689 oprócz tego, że umożliwiał prowadzenie rozmów w USA posiadał jeszcze kilka jak na te lata dość standardowych funkcji. W nowy modelu względem P7389 zastosowano nieco większy ekran o rozdzielczości 96x64px. Prosty dyktafon, możliwość wybierania głosowego, wgrywanie nowych melodyjek, wysyłanie danych i faksów, port podczerwieni do przesyłania wizytówek, podręczny kalendarz oraz możliwość odbierania wiadomości e-mail to jedne z głównych zalet tego modelu, które czynią go nie skomplikowanym i przeciętnym urządzeniem. Graficzny czarno biały ekran z niebieskawym podświetleniem potrafił wyświetlić tylko podstawowe funkcje zawarte w telefonie. Dziś po latach używania przez wielu użytkowników, telefon Motorola P7689 zyskuje świetne opinie. Niestety cena telefonu Motorola P7689 nie jest znana, ponieważ model ten został już dawno wyparty z rynku i dziś można go spotkać jedynie u koneserów lub okazyjnie na aukcji internetowej.


Motywy na Motorole P7689 nie istnieją . Był to na tyle podstawowy model, że Gry na telefon Motorola P7389 należały do zwykłej, klasycznej formy rozrywki. Dzwonki na Motorole P7689 to podstawowe dźwięki monofoniczne spotykane w starszych telefonach z możliwością dogrania nowych melodyjek.