Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola Timeport P7389

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 56
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Motorola P7389 to model telefonu, który na rynku zadebiutował w roku 2000. Trzyzakresowa wersja aparatu o klasycznym wyglądzie z wystającą antenką oraz monochromatycznym wyświetlaczem należała raczej do grupy podstawowych modeli. Prześledźmy zatem telefon Motorola P7389 jego opis oraz najważniejsze cechy.


Model P7389 oprócz tego, że umożliwiał prowadzenie rozmów w USA posiadał jeszcze kilka jak na te lata dość standardowych funkcji. Prosty dyktafon, możliwość wybierania głosowego, wgrywanie nowych melodyjek, wysyłanie danych i faksów, port podczerwieni do przesyłania wizytówek oraz podręczny kalendarz to jedne z głównych zalet tego modelu, które czynią go nie skomplikowanym i przeciętnym urządzeniem. Graficzny czarno biały ekran z zielonkawym podświetleniem o rozmiarach 96x56px potrafił wyświetlić tylko podstawowe funkcje zawarte w telefonie. Dziś po latach używania przez wielu użytkowników, telefon Motorola P7389 zyskuje świetne opinie. Niestety cena telefonu Motorola P7389 nie jest znana, ponieważ model ten został już dawno wyparty z rynku i dziś można go spotkać jedynie u koneserów lub okazyjnie na aukcji internetowej.


Motywy na Motorole P7389 nie istnieją . Był to na tyle podstawowy model, że Gry na telefon Motorola P7389 nie były osiągalne. Dzwonki na Motorole P7389 to klasyczne dźwięki monofoniczne spotykane w starszych telefonach z możliwością dogrania nowych melodyjek.