Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola Timeport P1088

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 192 x 272
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Motorola Timeport P1088 to model telefonu, który na rynku zadebiutował w roku 2000. Dwuzakresowa wersja aparatu o klasycznym wyglądzie z wystającą antenką oraz dość sporym wyświetlaczem stanowiła jeden z podstawowych oraz rzadko spotykanych modeli na rynku Europejskim. Prześledźmy zatem telefon Motorola Timeport P1088 jego opis oraz najważniejsze cechy.


Timeport P1088 charakteryzował się dość sporą wagą (200g) oraz dużymi rozmiarami, co raczej obecnie skłania do zaklasyfikowania tego modelu do jednych ze starszych aparatów. Model ten wyposażono w ekran dotykowy oraz możliwość przeglądania stron za pomocą przeglądarki WAP. W Timeport P1088 nie zabrakło również kilku funkcji biurowych taki jak dyktafon, faksmodem hardwarowy, połączenia konferencyjne, Kalendarz oraz kalkulator. Wg danych producenta czas czuwania baterii w modelu Timeport P1088 mimo zastosowania dość dużego ekranu to około 45h, co wydaje się dość realistyczną informacją. Klasyczna budowa oraz solidna konstrukcja powodowały, że telefon pewnie leżał w dłoni dlatego też użytkownicy telefonu Motorola Timeport P1088 nadają mu opinie aparatu solidnego i trwałego. Niestety na chwilę obecną cena telefonu Motorola Timeport P1088 nie jest znana, ponieważ model już nie istnieje na rynku.


Motywy na Motorole Timeport P1088 nie istnieją . Gry na telefon Motorola Timeport P1088 należały do podstawowych. Dzwonki na Motorole Timeport P1088 to klasyczne dźwięki monofoniczne spotykane w starszych telefonach.