Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola Timeport i2000

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Motorola Timeport i2000 to jedno zakresowy (900) telefon, który pojawił się na rynku w 2000 roku. Był to model nawet jak na ówczesne standardy dość sporych rozmiarów, co potęgowane jest przez wystającą antenę. Jego wymiary to 115 x 44 x 23 mm, natomiast waga wynosiła 169 g. Telefon wygląda na urządzenie bardzo skomplikowane i bogate w funkcje. Nie ma to jednak nic wspólnego z rzeczywistością.

Motorola Timeport i2000 nie jest wyposażona w żadne dodatki. Model ten został pozbawiony jakiegokolwiek systemu komunikacji z innymi urządzeniami. Nie posiada, więc on nawet prostej podczerwieni (irDA). Aparat nie ma tak podstawowych funkcji jak kalendarz, czy budzik. Projektanci zaimplementowali jedynie zegarek. Telefon umożliwia nam wysyłanie wiadomości SMS i wykonywanie połączeń. Niestety opcje takie jak wstrzymywanie rozmowy i tworzenie połączeń konferencyjnych nie są dostępne. Model ten posiada wibrację i książkę adresową umożliwiającą wpisanie 100 numerów.

W Motoroli Timeport i2000 motywy i aplikacje z uwagi na ubogość i prostotę wykonania nie są dostępne. Bateria użyta w tym telefonie to standardowy typ Li-Ion o pojemności 500 mAh. Według specyfikacji umożliwia to na prowadzenie rozmowy przez 3 godziny, przy czym czas czuwania to w przybliżeniu 42 godziny (niecałe 2 dni). Niestety ze względu na bardzo małą popularność tego modelu, opinie o Timport i2000 są właściwie niedostępne.