Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola Timeport 270c

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 100
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Motorola Timeport 270c to model telefonu, który jest następcą wersji T260. Wersja ta przypomina nieco jeden z popularnych modeli Nokii, jak się okazuje nawet układ opcji na ekranie głównym jest bardzo podobny.  Krótki opis telefonu Motorola Timeport 270c oraz jego najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.


Timeport 270c stanowi trójzakresowy aparat wyposażony w monochromatyczny wyświetlacz o rozdzielczości 128x100px i wbudowaną pamięć 2MB. Jak na 2001 rok wprowadzenia telefon uznawany był za dość zaawansowany model wykorzystujący połączenie GPRS oraz możliwość przesyłania danych przez port IR. Producent wyposażył model Timeport 270c również w możliwość obsługi aplikacji Java oraz kilka gier. Ponadto w Motoroli Timeport 270c znajdziemy także szereg biurowych funkcji takich jak Kalkulator, przelicznik walut, organizer, kalendarz a także funkcje ułatwiające obsługę jak np. wybieranie głosowe. Telefon Motorola Timeport 270c otrzymuje świetne opnie, ceniony jest przede wszystkim za ilość dostępnych funkcji oraz dość długi czas czuwania baterii. Niestety cena telefonu Motorola Timeport 270c nie jest znana ponieważ model ten został już dawno wyparty z rynku.


Motywy na Motorole Timeport 270c nie istnieją. Gry na model Motorole Timeport 270c należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Motorole Timeport 270c to zwykłe dźwięki monofoniczne.