Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola T720i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 120 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola T720i to telefon który, jak na 2002 rok wprowadzenia uznawany był za model z wyższej półki. Konstrukcja klapki, nie wielkie rozmiary w połączeniu z kilkoma zaawansowanymi jak na ten rok funkcjami powodowały, że model T720i zainteresowała wielu użytkowników.

Prześledźmy zatem cechy telefonu Motorola T720i jego opis oraz listę najważniejszych funkcji. Motorole wyposażono w kolorowy ekran o rozdzielczości 120x160px oraz drugi zewnętrzny niestety monochromatyczny. W telefonie pomyślano także o obsłudze technologii Java 2ME, tak więc instalowanie dodatkowych aplikacji oraz gier nie stanowi problemu. Kolejną zaletą odpowiadającą za zaawansowane funkcje w T720i jest możliwość przeglądania stron internetowych poprzez przeglądarkę w oparciu o szybką transmisję danych GPRS. Dodatkowo z funkcji biurowych oraz ułatwiających obsługę T720i znajdziemy dyktafon, wybieranie głosowe, możliwość wysyłania smsów, mmsów, wgrywania dzwonków polifonicznych oraz kalkulator, budzik i kalendarz. Co ciekawe wersja ta miała możliwość podpięcia zewnętrznego aparatu cyfrowego. Użytkownicy telefonu Motorola T720i nadają mu dobre opinie ceniąc za  niską awaryjność oraz dobrej jakości baterię Li-Ion. Niestety cena telefonu Motorola T720i oraz jego dokładna wartość, na chwilę obecną są ciężkie do oszacowania.


Motywy na Motorole T720i nie są dostępne. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole T720i. Na naszej stronie możesz  pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole T720i.