Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola T280

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 100
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Motorola T280 to model telefonu, który jest następcą wersji T260. Wersja ta przypomina nieco jeden z popularnych modeli Nokii, jak się okazuje nawet układ opcji na ekranie głównym jest bardzo podobny.  Krótki opis telefonu Motorola T280 oraz jego najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.


T280 stanowi trójzakresowy aparat wyposażony w monochromatyczny wyświetlacz o rozdzielczości 128x100px i wbudowaną pamięć 2MB. Jak na 2002 rok wprowadzenia telefon uznawany był za dość zaawansowany model wykorzystujący połączenie GPRS oraz możliwość przesyłania danych przez port IR oraz USB. Producent wyposażył model T280 również w możliwość obsługi aplikacji Java oraz kilka gier. Ponadto w Motoroli T280 znajdziemy także szereg biurowych funkcji takich jak Kalkulator, przelicznik walut, organizer, kalendarz a także funkcje ułatwiające obsługę jak np. wybieranie głosowe. Telefon Motorola T280 otrzymuje świetne opnie, ceniony jest przede wszystkim za ilość dostępnych funkcji oraz dość długi czas czuwania baterii. Niestety cena telefonu Motorola T280 nie jest znana ponieważ model ten został już dawno wyparty z rynku.


Motywy na Motorole T280 nie istnieją. Gry na model Motorole T280 należały do podstawowej formy rozrywki. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole T280. Zapraszamy