Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola T260

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 54
Dzwonki: Polifoniczne Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Motorola T260 to telefon, który jako jeden z pierwszych aparatów stanowił model przejściowy pomiędzy wersjami z monochromatycznymi a kolorowymi wyświetlaczami. Zielonkawe podświetlenie oraz ekran o wielkości 98x54px służyły raczej do podstawowych celów. Krótki opis telefonu Motorola T260 oraz najważniejsze cechy przedstawiamy poniżej.


Wersja trzyzakresowego aparatu nawiązywała swoim wyglądem raczej do starszych modeli Motoroli. Opisywana wersja T260 jest wersją niemal identyczną do modelu poprzedniego T250 poza kilkoma różnicami. Mianowicie, został dodany szybki internet GPRS oraz odtwarzanie dzwonków polifonicznych. Aparat wyposażono także w port IrDA to przesyłania choćby wizytówek. W T260 znajdziemy także wybieranie głosowe, tryb głośnomówiący oraz dyktafon. Konstruktorzy tej wersji nie zapomnieli także o wbudowanym zegarku jednak w stosunku do wersji poprzedniej zostały usunięte funkcje kalendarza, kalkulatora oraz alarmu. Użytkownicy telefonu Motorola T260 nadają mu opinie aparatu o dobrej baterii i solidnej konstrukcji. Dokładna wartość telefonu Motorola T260 oraz jego cena nie są znane, ponieważ na chwilę obecną model ten został już dawno wyparty z rynku.


Motywy na Motorole T260 z uwagi na monochromatyczny wyświetlacz nie są dostępne. Był to na tyle nie skomplikowany model, że Gry na Motorole T260 były podstawowe. Dzwonki na Motorole T260 należą do podstawowych dźwięków monofonicznych.