Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola T250

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Motorola T250 to telefon, który jako jeden z pierwszych modeli stanowił model przejściowy pomiędzy modelami z monochromatycznymi a kolorowymi wyświetlaczami. Niebieskawe podświetlenie oraz ekran o wielkości 98x64px służyły raczej do podstawowych celów. Krótki opis telefonu Motorola T250 oraz najważniejsze cechy przedstawiamy poniżej.


Wersja trzyzakresowego aparatu nawiązywała swoim wyglądem raczej do starszych modeli Motoroli. T250 pozwalała już przeglądać strony poprzez wbudowaną przeglądarkę WAP wykorzystując marne połączenie do przesyłania danych i faksów. Aparat wyposażono także w port IrDA to przesyłania choćby wizytówek. W T250 znajdziemy także wybieranie głosowe, tryb głośnomówiący oraz dyktafon. Konstruktorzy tej wersji nie zapomnieli także o wbudowanym zegarku, alarmie, kalkulatorze oraz kalendarzu co w tak podstawowym model jest lekkim wyróżnieniem. Użytkownicy telefonu Motorola T250 nadają mu opinie aparatu o dobrej baterii i solidnej konstrukcji. Dokładna wartość telefonu Motorola T250 oraz jego cena nie są znane, ponieważ na chwilę obecną model ten został już dawno wyparty z rynku.


Motywy na Motorole T250 z uwagi na monochromatyczny wyświetlacz nie są dostępne. Był to na tyle nie skomplikowany model, że Gry na Motorole T250 były podstawowe. Dzwonki na Motorole T250 należą do podstawowych dźwięków monofonicznych.