Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola T2288 Shark

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                 Motorola T2288 Shark to prosty telefon z antenką o podstawowych funkcjach. Wyposażony w niewielki ekran monochromatyczny z zielonkawym podświetleniem należy już do odległej historii telefonów. Telefon Motorola T2288 Shark jest modelem niemal identycznym z modelem T180 a  jego opis oraz najważniejsze cechy przedstawiamy poniżej.


Kolejny z serii modeli T2288 Shark o dość sporych gabarytach i wadze sięgającej 140g pojawił się na rynku w roku 2000. Jego charakterystyczna nazwa wzięła się od kształtów obudowy przypominających sylwetkę rekina.  Nie wielki ekran o rozmiarach 96x64px pozwalał na wyświetlenie i używanie jedynie podstawowych funkcji telefonu w jakie był wyposażony. Chyba jedynymi bazowymi dodatkami jakie można wymienić było pisanie smsów oraz alarm wibracyjny, dodatkowo w tym modelu w stosunku do T180 dodano przeglądarkę WAP oraz przekierowania połączeń i połączenia oczekujące. Na dzień dzisiejszy T2288 Shark stanowi już dwuzakresową wersję telefonu, która można spotkać jedynie u koneserów czy choćby okazyjnie na aukcjach internetowych. Generalnie plusem tych starszych modeli był, fakt, że telefon był trwały i solidny a co za tym idzie bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne niż dzisiejsze delikatne modele. Wielu użytkowników telefonu Motorola T2288 Shark nadaje mu dobre opinie i właśnie ceni go za trwałość i solidność. Niestety cena telefonu Motorola T2288 Shark nie jest znana ponieważ, model ten został już dawno wyparty z rynku.


Motywy na Motorole T2288 Shark nie istnieją. Gry na model Motorole T2288 Shark, z racji monochromatycznego ekranu  należą do podstawowej formy rozrywki na komórce. Dzwonki na Motorole T2288 Shark to podstawowe dźwięki monofoniczne.