Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola T205

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 5
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

             Motorola T205 to kolejny telefon o prostych i nieskomplikowanych funkcjach, który pojawił się na rynku w roku 2000. Nie wielki gabarytowo oraz lekki model T205 był łatwy w obsłudze i posiadał wszystkie niezbędne funkcje. Telefon Motorola T205 jego opis  oraz najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.


Model T205 jako nie wielki i lekki telefon zainteresował wielu użytkowników poszukujących aparatu prostego, bez bajerów oraz różnych wbudowanych „cudów techniki”. Monochromatyczny wyświetlacz o wysokości 5 linii, możliwość korzystania z internetu przez przeglądarkę WAP, wysyłanie faksów oraz podstawowe funkcje biurowe takie jak kalendarz, kalkulator oraz budzik w zupełności satysfakcjonowały przeciętnego użytkownika. Zastosowana bateria Li-Ion o pojemności 600mAh wg danych producenta wystarczała na 96h czasu czuwania, jednak do tych danych należy podchodzić z dystansem. Telefon Motorola T205 otrzymywał opinie nie wielkiego i prostego aparatu posiadającego wszystkie niezbędne i podstawowe funkcje. Niestety cena telefonu Motorola T205 obecnie nie jest znana ponieważ model jest już dość stary i już dawno zniknął z komórkowego rynku.


Motywy na Motorole T205 nie są osiągalne. Gry na telefon Motorola wersja T205, z uwagi na monochromatyczny wyświetlacz należały do podstawowej formy rozrywki. Dzwonki na Motorole T205 to zwykłe dźwięku monofoniczne.