Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola T192

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Motorola T192 to telefon, który w planach koncernu Producenta na początku miał być sprzedawany na rynkach Azjatyckich. Zadebiutował w roku 2003 jako prosty i lekki model Motoroli w obudowie o obłych kształtach. Krótki opis telefonu Motorola T192 oraz najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.


Model T192 jest jednym z prostszych i praktycznych aparatów Motoroli, który powstał w następstwie po modelu T191. Ten dwuzakresowy telefon wyposażono w wyświetlacz monochromatyczny o rozdzielczości 96x64px. W T192 znajdziemy przeglądarkę WAP oraz w tym modelu wprowadzono już technologię GPRS. Dodatkowo w telefonie zastosowano słownik T9 aby pisanie smsów było szybsze i łatwiejsze. W T192 wycofano już funkcję kompozytora melodyjek natomiast pozostawiono gry. Użytkownicy telefonu Motorola T192 nadają mu opinie niezawodnego i nieskomplikowanego modelu z wytrzymałą baterią. Cena telefonu Motorola T192 nie jest znana z uwagi na to, że model ten został już dawno wyparty z rynku.Zmiany jakie wprowadzono w modelu T192 względem T191, to dodanie: funkcji alarmu oraz wybierania głosowego. Model T192 nie posiada już zewnętrznej antenki i zmienił się nieco wygląd obudowy.


Motywy na Motorole T192 nie są dostępne. Gry na model Motorole T192, z racji monochromatycznego ekranu  należą do podstawowej formy rozrywki na komórce. Dzwonki na Motorole T192 to podstawowe dźwięki monofoniczne.