Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola T191

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Motorola T191 to telefon, który w planach koncernu Producenta na początku miał być sprzedawany na rynkach Azjatyckich. Zadebiutował w roku 2002 jako prosty i lekki model Motoroli o półprzezroczystej obudowie. Krótki opis telefonu Motorola T191 oraz najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.


Model T191 jest jednym z prostszych i praktycznych aparatów Motoroli i powstał w następstwie po modelu T190. Ten dwuzakresowy telefon wyposażono w wyświetlacz monochromatyczny o rozdzielczości 96x64px. Co ciekawe w T191 znajdziemy już przeglądarkę WAP oraz co się z tym wiąże możliwość wysyłania danych i faksów. Dodatkowo w telefonie zastosowano słownik T9 aby pisanie smsów było szybsze i łatwiejsze. W T190 możemy wgrywać do woli melodyjki a podczas wydłużającej się podróży z pewnością zainteresują nas wgrane w oprogramowanie 3 gry. Ponadto kalkulator i budzik uzupełniają podstawowe funkcje aparatu.  Użytkownicy telefonu Motorola T191 nadają mu opinie niezawodnego i nieskomplikowanego modelu z wytrzymałą baterią. Cena telefonu Motorola T191 nie jest znana z uwagi na to, że model ten został już dawno wyparty z rynku.Zmiany jakie wprowadzono w modelu T191 względem T190, to dodanie: Kalendarza, Dyktafonu. T191 waży mniej o prawie 20g i posiada lepszą baterię Li-Ion.


Motywy na Motorole T191 nie istnieją. Gry na model MotoroleT191  , z racji monochromatycznego ekranu  należą do podstawowej formy rozrywki na komórce. Dzwonki na Motorole T191 to podstawowe dźwięki monofoniczne z możliwością dogrania nowych.