Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola T180

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                 Motorola T180 to prosty telefon z antenką o podstawowych funkcjach. Wyposażony w niewielki ekran monochromatyczny z zielonkawym podświetleniem należy już do odległej historii telefonów. Telefon Motorola T180 jego opis oraz najważniejsze cechy przedstawiamy poniżej.


Kolejny z serii modeli T180 o dość sporych gabarytach i wadze sięgającej 140g pojawił się na rynku w roku 2000.  Nie wielki ekran o rozmiarach 96x64px pozwalał na wyświetlenie i używanie jedynie podstawowych funkcji telefonu w jakie był wyposażony. Chyba jedynymi bazowymi dodatkami jakie można wymienić było pisanie smsów oraz alarm wibracyjny. Na dzień dzisiejszy T180 stanowi już dwuzakresową wersję telefonu, która można spotkać jedynie u koneserów czy choćby okazyjnie na aukcjach internetowych. Generalnie plusem tych starszych modeli był, fakt, że telefon był trwały i solidny a co za tym idzie bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne niż dzisiejsze delikatne modele. Wielu użytkowników telefonu Motorola T180 nadaje mu dobre opinie i właśnie ceni go za trwałość i solidność. Niestety cena telefonu Motorola T180 nie jest znana ponieważ, model ten został już dawno wyparty z rynku.


Motywy na Motorole T180 nie istnieją. Gry na model Motorole T180, z racji monochromatycznego ekranu  należą do podstawowej formy rozrywki na komórce. Dzwonki na Motorole T180 to podstawowe dźwięki monofoniczne.