Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola StarTAC 85

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 4
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Motorola StarTAC 85 to telefon z klapką na dzień dzisiejszy uznawany już za model klasyczny. Funkcjonalna i nie wielka jak na 1997 rok wprowadzenia Motorola znakomicie sprawdzała się w wielu warunkach a dzięki zamykanej obudowie, wyświetlacz oraz głośnik nie były narażone na uszkodzenia. Prześledźmy zatem możliwości telefonu Motorola StarTAC 85 jego opis oraz cechy.


StarTAC 85 to poprzednik opisywanego już modelu StarTAC 130. Jedynymi różnicami pomiędzy tymi dwoma modelami jest zastosowana bateria w modelu 85 akumulator NiMH natomiast w modelu 130 akumulator Li-Ion. Te różnice spowodowały, że w wersji StarTAC 85 czas czuwania baterii był nieco krótszy niż w modelu 130. Pomijając wszystkie podstawowe funkcje jakie oferował, m.in. wysyłanie wiadomości sms, rejestr połączeń, alarm wibracyjny itd. dzięki modelowi StarTAC 85 można było wysyłać dane i faksy przez podłączony do komórki komputer w każdym miejscu gdzie tylko był zasięg. Użytkownicy telefonu Motorola StarTAC 85 nadawali mu opinie, małego i praktycznego telefonu, który nigdy nie zawodził. Niestety cena telefonu Motorola StarTAC 85 jest nie możliwa do oszacowania ponieważ model ten już dawno został wyparty z rynku.


Motywy na Motorole StarTAC 85 nie istnieją. Był to na tyle podstawowy model, że gry na telefon Motorola StarTAC 85 nie były osiągalne. Dzwonki na Motorole StarTAC 85 należały do podstawowych dźwięków monofonicznych bez możliwości dogrania nowych.