Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola StarTAC 70

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 4
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Motorola StarTAC 70 to telefon z klapką na dzień dzisiejszy uznawany już za model klasyk. Funkcjonalna i nie wielka jak na 1997 rok wprowadzenia Motorola znakomicie sprawdzała się w wielu warunkach a dzięki zamykanej obudowie, wyświetlacz oraz głośnik nie były narażone na uszkodzenia. Prześledźmy zatem możliwości telefonu Motorola StarTAC 70 jego opis oraz cechy.


StarTAC 70 to poprzednik opisywanego już modelu StarTAC 130. Jedynymi różnicami pomiędzy tymi dwoma modelami jest zastosowana bateria w modelu 70 akumulator NiMH natomiast w modelu 130 akumulator Li-Ion. Te różnice spowodowały, że w wersji StarTAC 70 czas czuwania baterii był nieco krótszy niż w modelu 130. Pomijając wszystkie podstawowe funkcje jakie oferował, m.in. wysyłanie wiadomości sms, rejestr połączeń, alarm wibracyjny itd. dzięki modelowi StarTAC 70 można było wysyłać dane i faksy przez podłączony do komórki komputer w każdym miejscu gdzie tylko był zasięg. Użytkownicy telefonu Motorola StarTAC 70 nadawali mu opinie, małego i praktycznego telefonu, który nigdy nie zawodził. Niestety cena telefonu Motorola StarTAC 70 jest nie możliwa do oszacowania ponieważ model ten już dawno został wyparty z rynku.


Motywy na Motorole StarTAC 70 nie istnieją. Był to na tyle podstawowy model, że gry na telefon Motorola StarTAC 70 nie były osiągalne. Dzwonki na Motorole StarTAC 70 należały do podstawowych dźwięków monofonicznych bez możliwości dogrania nowych.