Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola StarTAC 130

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 4
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Motorola StarTAC 130 to telefon z klapką na dzień dzisiejszy uznawany już za model klasyk. Funkcjonalna i nie wielka jak na 1998 rok wprowadzenia Motorola znakomicie sprawdzała się w wielu warunkach a dzięki zamykanej obudowie, wyświetlacz oraz głośnik nie były narażone na uszkodzenia. Prześledźmy zatem możliwości telefonu Motorola StarTAC 130 jego opis oraz cechy.


StarTAC 130 przy swojej wyjątkowej jak na te lata wadze i rozmiarach pozwalał na prowadzenie rozmów przez około 2,2 h a czas czuwania wynosił 50h. Pomijając wszystkie podstawowe funkcje jakie oferował, m.in. wysyłanie wiadomości sms, rejestr połączeń, alarm wibracyjny itd. dzięki modelowi StarTAC 130 można było wysyłać dane i faksy przez podłączony do komórki komputer w każdym miejscu gdzie tylko był zasięg. Dodatkowo telefon posiadał wbudowanego klienta poczty. Model StarTAC 130 za swój design oraz oryginalne wzornictwo otrzymał nagrodę Design Award. Użytkownicy telefonu Motorola StarTAC 130 nadawali mu opinie, małego i praktycznego telefonu, który nigdy nie zawodził. Niestety cena telefonu Motorola StarTAC 130 jest nie możliwa do oszacowania ponieważ model ten już dawno został wyparty z rynku.


Motywy na Motorole StarTAC 130 nie istnieją. Był to na tyle podstawowy model, że gry na telefon Motorola StarTAC 130 nie były osiągalne. Dzwonki na Motorole StarTAC 130 należały do podstawowych dźwięków monofonicznych bez możliwości dogrania nowych.