Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola SLVR L9

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Motorola SLVR L9 to znakomity telefon wyposażony w sporo przydatnych i nowoczesnych funkcji. Kiedy pojawił się w roku 2007 swoim użytkownikom oferował ciekawy pakiet zaawansowanych funkcji, na dzień dzisiejszy wiele z tych funkcji staje się już standardem. Prześledźmy zatem możliwości telefonu Motorola SLVR L9 jego opis oraz najważniejsze funkcje.


Wyposażony w kamerę 2.0 Mpx robiącą zdjęcia o rozdzielczości 1600x1200 oraz dodatkowy slot na karty pamięci microSD w połączeniu z odtwarzaczem mp3 oraz możliwością odtwarzania filmów MPEG4 model SLVR L9 stał się rozbudowaną stacją multimedialną o naprawdę sporych możliwościach. Zastosowany ekran o wielkości 176x220 i nasyceniu 262 tys. kolorów nie przekazywał w pełni wszystkich zalet tego telefonu jednak, nagrane filmy oraz zrobione zdjęcia dzięki portowi miniUSB zawsze można zrzucić na komputer i cieszyć się ich pełną jakością na ekranie monitora. Oprócz funkcji multimedialnych w SLVR L9 znajdziemy jeszcze Radio z RDS oraz możliwość wgrywania aplikacji JAVA. Telefon Motorola SLVR L9 zyskał opinie solidnego modelu o wszechstronnych możliwościach. Niestety cena telefonu Motorola SLVR L9 nie jest znana z uwagi na już brak obecności tego modelu na rynku.


Motywy na Motorole SLVR L9 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole SLVR L9. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole SLVR L9. Zapraszamy