Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola SLVR L7

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                   Motorola SLVR L7 to czterozakresowy telefon, który jako kolejnym, obok opisywanego już wcześniej modelu L6, jest przedstawicielem nowej serii ultra płaskich i eleganckich telefonów komórkowych. Model SLVR L7 charakteryzuje czarna obudowa o grubości zaledwie 11,5 milimetrów, laserowo wycinana, podświetlana na niebiesko klawiatura oraz mnóstwo funkcji multimedialnych. Prześledźmy zatem właściwości telefonu Motorola SLVR L7 jego opis oraz najważniejsze funkcje.

Motorola SLVR L7 w stosunku do swojego poprzednika została wyposażona w większy wyświetlacz o nasyceniu 256 tys. kolorów oraz możliwość rozbudowania pamięci dzięki kartom microSD.

SLVR L7 obsługuje pliki wideo oraz posiada wbudowany odtwarzacz muzyki w formacie MP3/AAC, której można słuchać przez głośnik lub słuchawki stereo. W tej wersji znajdziemy także Bluetooth oraz nową funkcję obsługi poczty email. Zastosowana bateria w SLVR L7 jest mocniejsza niż w modelu L6, teraz jej pojemność wynosi 840 mAh a czas czuwania wg producenta to okolo 350h. Motorola SLVR L7 zyskała opinie telefonu innowacyjnego i bogatego w szereg rozmaitych funkcji w stosunkowo krótkim czasie. Cena telefonu Motorola SLVR L7 obecnie waha się w granicach 450zł.

Motywy na Motorole SLVR L7 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole SLVR L7. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole SLVR L7. Zapraszamy