Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola Slimlite

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x 4
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

            Motorola Slimlite to telefon, który jak na moment wprowadzenia datowany na rok 1997 w oczach swoich przyszłych użytkowników był uznawany za bardzo lekki i nowoczesny model.  Jednozakresowa motorola ważyła zaledwie 135g. Cechy telefonu Motorola Slimlite, jego opis oraz funkcje prześledzimy poniżej.


Slimlite należy już do grupy telefonów, które dziś traktujemy jako klasyki. Ten zasłużony model osiągał czas pracy sięgający maksymalnie do 40h, jednak do informacji podawanych przez producenta należy podochodzić z dużym dystansem. Ekran monochromatyczny był wysoki na około 4 linie tekstu, jedynymi z wyróżniających się funkcji w tym telefonie to chyba tylko możliwość wysyłania danych i faksów oraz zegar i budzik. Slimlite posiadał także wystającą antenkę oraz 2 przyciski z boku ekranu służące do pogłaśniania i przyciszania dźwięków. Na dzień dzisiejszy użytkownicy telefonu Motorola Slimlite nadają mu opinie trwałego i porządnego modelu na każde warunki. Niestety cena telefonu Motorola Slimlite nie jest możliwa do oszacowania, ponieważ model ten został już dawno wyparty z rynku.


Motywy na Motorole Slimlite nie istnieją. Był to na tyle podstawowy model, że gry na telefon Motorola Slimlite nie były osiągalne. Dzwonki na Motorole Slimlite należały do podstawowych dźwięków monofonicznych bez możliwości dogrania nowych.