Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola ROKR Z6W

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: Linux
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                 Motorola ROKR Z6W to doskonały telefon o zaawansowanych funkcjach muzycznych. Model ten na rynku pojawił się w roku 2007 i już wtedy zainteresowała wielu młodych ludzi. Nic dziwnego, wysokiej jakości wyświetlacz z porządnym brzmieniem dźwięków to tylko niektóre zalety tego modelu. Krótki opis telefonu Motorola ROKR Z6W oraz jego najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.


ROKR Z6W to model aparatu stworzony z myślą o ludziach, uwielbiających słuchać muzykę aktywnie spędzając czas. Podczas odsłuchiwania konkretnych utworów, odbieranie połączeń nie stanowi najmniejszego problemu, a wbudowana technologia Bluetooth Stereo v2.0 pozwala na użycie bezprzewodowych słuchawek stereo co powoduje, że nie musimy się już dłużej przejmować plątaniną kabli. ROKR Z6W poza wybitnymi cechami muzycznymi wyposażono w standardowe dodatki jak gry i aplikacje Java, kamerę 2Mpx oraz rozszerzalną pamięć do 2GB microSD. System operacyjny na jakim pracuje telefon to Linux więc bez obaw, model z pewnością będzie działał stabilnie. Użytkownicy telefonu Motorola ROKR Z6W nadają mu opinie stabilnego i wszechstronnego modelu o przyjemnym wyglądzie. Cena telefonu Motorola ROKR Z6W nie jest wysoka i waha się w granicach 300zł.


Motywy na Motorole ROKR Z6W można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole ROKR Z6W. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole ROKR Z6W. Zapraszamy