Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola ROKR EM28 (EM330)

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola ROKR EM28 to ciekawy telefon, kolejny z resztą z serii typowo muzycznych modeli, który pojawił się na rynku w roku 2008. Smukłe kształty i nie wielka waga są tylko jednym z jego wielu atutów. Krótki opis telefonu Motorola ROKR EM28 oraz najważniejsze cechy przedstawiamy poniżej.


Model ROKR EM28 to kolejny model z linii ROKR po modelu EM25.  Podobnie jak jego poprzednik został wyposażony w nie wielki wyświetlacz o rozdzielczości 128x160px i nasyceniu 65 tys. barw. Konstruktorzy EM28 postanowili wyposażyć go w klapkę oraz dodatkowy wyświetlacz monochromatyczny o wielkości 96x80px zatem budowa telefonu całkowicie się zmieniła. Takie rozwiązanie pozwala sprawdzić kto dzwoni, bez konieczności otwierania aparatu, co więcej chroni wyświetlacz przed kurzem i uszkodzeniami. Odtwarzacz mp3 zastosowany w tym telefonie potrafi odczytywać wiele formatów muzycznych m.in. Mp3, Wav, AAC, AMR NB i RA6. Dodatkową korzyścią przemawiającą za muzycznymi właściwościami jest złącze 3.5 mm Jack oraz pamięć, która można rozszerzyć o dodatkowe karty microSD. W ROKR EM28 znajdziemy również aparat o rozdzielczości 1.3Mpx . Użytkownicy telefonu Motorola ROKR EM28 nadają mu opinie modelu praktycznego ceniąc go za szerokie możliwości muzyczne, kompaktowość i nie wielką wagę. Cena telefonu Motorola ROKR EM28 nie jest do końca znana z uwagi na to, że model ten został już wyparty z rynku.


Motywy na Motorole ROKR EM28 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole ROKR EM28. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole ROKR EM28. Zapraszamy