Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola ROKR EM25 (EM325)

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Motorola ROKR EM25 to ciekawy telefon, kolejny z resztą z serii zaawansowanych muzycznie modeli, który pojawił się na rynku w roku 2008. Smukłe kształty i nie wielka waga są tylko jednym z jego wielu atutów. Krótki opis telefonu Motorola ROKR EM25 oraz najważniejsze cechy przedstawiamy poniżej.


Model ROKR EM25 został wyposażony w nie wielki wyświetlacz o rozdzielczości 128x160px i nasyceniu 65 tys. barw. Odtwarzacz mp3 zastosowany w tym telefonie potrafi odczytywać wiele formatów muzycznych m.in. Mp3, Wav, AAC, AMR NB i MIDI. W modelu tym w rozsuwanej obudowie slider ciekawostką jest głośnik umieszczony poniżej rozsuniętej klawiatury. Dodatkową korzyścią przemawiającą za muzycznymi właściwościami jest złącze 3.5 mm Jack oraz pamięć, która można rozszerzyć o dodatkowe karty microSD. W ROKR EM25 znajdziemy również aparat o rozdzielczości 1.3Mpx oraz radio z RDS. Użytkownicy telefonu Motorola ROKR EM25 nadają mu opinie modelu praktycznego ceniąc go za szerokie możliwości muzyczne. Cena telefonu Motorola ROKR EM25 nie jest do końca znana z uwagi na to, że model ten został już wyparty z rynku.


Motywy na Motorole ROKR EM25 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole ROKR EM25. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole ROKR EM25. Zapraszamy