Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola ROKR E8

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: Linux
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Motorola ROKR E8 to telefon z serii modeli które, jako pierwsze na świecie obsługiwały iTunes. Jest to model z serii ROKR, a więc typowo muzyczne wersje telefonów o zaawansowanych funkcjach. ROKR E8 pojawił  się na rynku w roku 2008 tym samym zakańczając ewolucję modelu ROKR. Najważniejszy cechy telefonu Motorola ROKR E8 oraz jego opis prześledzimy poniżej.

ROKR E8 wyposażono w wyświetlacza o wielkości 320x240px i nasyceniu 256 tys. barw. Telefon oprócz zaawansowanych funkcji odtwarzacza mp3 i doskonałych brzmień posiada także kamerę cyfrową, która w modelu E8 została nadal taka sama jak w modelu E6 czyli o rozdzielczości 2 Mpx oraz możliwość nagrywania i odtwarzania wideo w formacie MPEG4. Wewnętrzna pamięć ROKR E8 to uwaga, aż 2000MB dodatkowo z możliwością rozbudowy do 4GB. Model pracuje na systemie Linux pod kontrolą jednostki Intel XScale 312 Mhz zatem można powiedzieć, że stabilnie i bez żadnych niespodzianek. Użytkownicy aparatu Motorola ROKR E8 nadają mu opinie typowo muzycznego i zaawansowanego telefonu o sporych możliwościach. Obecna wartość telefonu Motorola ROKR E8 oraz jego cena wahają się w granicach 350zł. W stosunku do poprzedniego modelu zmienił się także nieco kształt obudowy a przyciski funkcyjne znajdują się teraz pośrodku.


Motywy na Motorole ROKR E8 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole ROKR E8. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole ROKR E8. Zapraszamy