Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola ROKR E6

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: Linux
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Motorola ROKR E6 to telefon z serii modeli które, jako pierwsze na świecie obsługiwały iTunes. Jest to model z serii ROKR, a więc typowo muzyczne wersje telefonów o zaawansowanych funkcjach. ROKR E6 pojawił  się na rynku w roku 2006 i od tamtej pory był ciągle unowocześniany. Najważniejszy cechy telefonu Motorola ROKR E6 oraz jego opis prześledzimy poniżej.


W ROKR E6 względem modelu E2 pozostawiono wiele cech bez zmian, np. rozmiar wyświetlacza nadal o wielkości 240x320px o nasyceniu 262 tys. barw. Telefon oprócz zaawansowanych funkcji odtwarzacza mp3 i doskonałych brzmień posiada także kamerę cyfrową, która w modelu E6 została ulepszona do rozdzielczości już 2 Mpx oraz możliwość nagrywania i odtwarzania wideo w formacie MPEG4. Wewnętrzna pamięć ROKR E6 to teraz 8 MB jednak na szczęście z możliwością rozbudowy o zwykłe karty SD. Model pracuje na systemie Linux pod kontrolą jednostki Intel XScale 312 Mhz zatem można powiedzieć, że stabilnie i bez żadnych niespodzianek. Użytkownicy aparatu Motorola ROKR E6 nadają mu opinie zaawansowanego telefonu o sporych możliwościach. Obecna wartość telefonu Motorola ROKR E6 oraz jego cena nie są znane z uwagi na to, że model ten został już wyparty z rynku. W stosunku do poprzednich modeli zmienił się także nieco kształt obudowy oraz wprowadzono dotykowy ekran.


Motywy na Motorole ROKR E2 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole ROKR E2. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole ROKR E2. Zapraszamy