Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola ROKR E2

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: Linux
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Motorola ROKR E2 to telefon z serii modeli które, jako pierwsze na świecie obsługiwały iTunes. Jest to model z serii ROKR, a więc typowo muzyczne wersje telefonów o zaawansowanych funkcjach. ROKR E2 podobnie jak E1 pojawił  się na rynku w roku 2005 i od tamtej pory był ciągle unowocześniany. Najważniejszy cechy telefonu Motorola ROKR E2 oraz jego opis prześledzimy poniżej.


W ROKR E2 względem modelu E1 zwiększono rozmiar wyświetlacza do wielkości 240x320px o nasyceniu 262 tys. barw. Telefon oprócz zaawansowanych funkcji odtwarzacza mp3 i doskonałych brzmień posiada także kamerę cyfrową o rozdzielczości już 1,3 Mpx oraz możliwość nagrywania i odtwarzania wideo w formacie MPEG4. Wewnętrzna pamięć ROKR E2 to nadal 10 MB jednak na szczęście z możliwością rozbudowy do 2GB. Model pracuje na systemie Linux zatem można powiedzieć, że stabilnie i bez żadnych niespodzianek. Użytkownicy aparatu Motorola ROKR E2 nadają mu opinie porządnego aparatu o przeciętnych możliwościach. Obecna wartość telefonu Motorola ROKR E2 oraz jego cena nie są znane z uwagi na to, że model ten został już wyparty z rynku.Kolejną różnicą w stosunku do E1 jest zmieniony kształt obudowy w nieco bardzo owalny.


Motywy na Motorole ROKR E2 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole ROKR E2. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole ROKR E2. Zapraszamy