Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola ROKR E1

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: Linux
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Motorola ROKR E1 to telefon, który jako pierwszy na świecie obsługiwał iTunes. Jest to model z serii ROKR, a więc typowo muzyczne wersje telefonów o zaawansowanych funkcjach. ROKR E1 pojawił  się na rynku w roku 2005 i od tamtej pory był ciągle unowocześniany. Najważniejszy cechy telefonu Motorola ROKR E1 oraz jego opis prześledzimy poniżej.


ROKR E1 wyposażono w stereofoniczne głośniki w systemie 3D surround oraz bezprzewodowe słuchawki stereo bluetooth z mikrofonem. Wyświetlacz urządzenia jest przeciętny o wielkości 176x220px o nasyceniu 262 tys. barw. Telefon oprócz zaawansowanych funkcji odtwarzacza mp3 i doskonałych brzmień posiada także kamerę cyfrową o rozdzielczości 0,3 Mpx oraz możliwość nagrywania i odtwarzania wideo w formacie MPEG4. Wewnętrzna pamięć ROKR E1 to tylko 10 MB jednak na szczęście z możliwością rozbudowy do 2GB. Model pracuje na systemie Linux zatem można powiedzieć, że stabilnie i bez żadnych niespodzianek. Użytkownicy aparatu Motorola ROKR E1 nadają mu opinie porządnego aparatu o przeciętnych możliwościach. Obecna wartość telefonu Motorola ROKR E1 oraz jego cena nie są znane z uwagi na to, że model ten został już wyparty z rynku.


Motywy na Motorole ROKR E1 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole ROKR E1. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole ROKR E1. Zapraszamy