Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola RIZR Z8

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Motorola RIZR Z8 to telefon w obudowie konstrukcji slider o owalnym i wyprofilowanym kształcie. Wysuwana klapka lekko zgina się, tym samym dopasowując do twarzy swojego użytkownika. Model pojawił się na rynku w roku 2007 i od tamtej pory cieszy się sporym zainteresowaniem. Prześledźmy zatem telefon Motorola RIZR Z8 jego opis oraz najważniejsze cechy.


Model ten wyposażono chyba we wszystkie niezbędne oraz najnowsze funkcje, zarówno te multimedialne jak i biurowe. Zasadniczo telefon działa na systemie Symbian OS UIQ 3.1 i wyposażony jest w duży wyświetlacz o rozdzielczości aż 320x240px o nasyceniu aż 16mln kolorów. To przed RIZR Z8 otwiera ogromne możliwości, zdjęcia wykonane aparatem 2Mpx będą prezentować się świetnie na ekranie telefonu a odtwarzacz mp3 zapewni długie godziny rozrywki muzycznej. Ponadto telefon wyposażono w wew. Pamięć około 90MB z możliwością rozszerzenia do aż 32GB, to całkiem sporo. Motorola RIZR Z8 dostaje dobre opinie, z racji dobrej jakości dużego wyświetlacza oraz systemu Symbian OS ceni się go za dobrą funkcjonalność przy stosunkowo niskiej cenie. Dokładna cena telefonu Motorola RIZR Z8 waha się w granicach 250zł.


Motywy na Motorole RIZR Z8 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole RIZR Z8. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole RIZR Z8. Zapraszamy