Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola RIZR Z3

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                 Motorola RIZR Z3 to propozycja telefonu przeciętnego o konstrukcji rozsuwanej. Jak na rok wyprowadzenia na rynek 2006 model zawiera w sobie wszystkie konkurencyjne funkcje oraz cechy i spokojnie zadowoli użytkownika o przeciętnych wymaganiach. Krótki opis telefonu Motorola RIZR Z3 oraz jego funkcje przedstawiamy poniżej.


W RIZR Z3 zastosowano wyświetlacz o rozdzielczości 176x220px i nasyceniu 256 tys. kolorów. Model ten wyposażono w ultra płaską, metalową klawiaturę. Jest to konstrukcja slider a obudowę zrobiono z delikatnego w dotyku materiału powodującego, że telefon leży pewnie w ręce. Z funkcji multimedialnych znajdziemy wszystko co potrzebne m.in. kamerę 2Mpx z możliwością umieszczania zdjęć na zewnętrznej karcie microSD, odtwarzacz mp3, aac, aac+ oraz technologię EDGE do szybkiego przesyłania danych. Aparat Motorola RIZR Z3 otrzymuje dobre opinie, przede wszystkim ceni się go za jakość wykonania oraz bogate funkcje w stosunku do niewielkiej ceny. Wartość telefonu Motorola RIZR Z3 oraz jego cena kształtuje się na poziomie około 100zł na chwilę obecną(05.2010).


Motywy na Motorole RIZR Z3 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole RIZR Z3. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole RIZR Z3. Zapraszamy