Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola RIZR Z10

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

              Motorola RIZR Z10 to innowacyjny telefon o zaawansowanych funkcjach, który jest następcą multimedialnego aparatu MOTO Z8. Model ten zadebiutował na rynku w roku 2008. Krótki opis telefonu Motorola RIZR Z10 oraz jego charakterystykę prześledzimy poniżej.


RIZR Z10 wyposażono w duży wyświetlacz 240x320px o doskonałej jakości obrazu, nasycenie kolorów to aż 16mln. Jak się okazuje na telefonie nie tylko można już oglądać filmy w świetnej jakości zbliżonej do HD ale również można nagrywać clipy wideo a następnie dzięki załączonym narzędziom edytować, ciąć, podstawiać ścieżki dźwiękowe itd. Nagrany film możemy bezpośrednio z poziomu telefonu zamieścić w popularnych serwisach internetowych jak: Youtube, Picasa lub Yahoo. Oprócz funkcji wideo, RIZR Z10 posiada również mnóstwo innych udogodnień. Kamera o rozdzielczości 3,2 Mpx oraz odtwarzacz mp3 do tego gniazdo kart pamięci microSD do 32GB sprawiają, że telefon staje się potężną stacją multimedialną. Ponadto zastosowana technologia HSDPA pozwoli nam ściągać pliki z prędkością do 3,6 Mbits. Telefon Motorola RIZR Z10 zyskuje opinie bardzo funkcjonalnego i zaawansowanego modelu. Cena telefonu Motorola RIZR Z10 obecnie w stosunku do możliwości jakie oferuje nie jest wysoka i waha się w granicach 500zł.


Motywy na Motorole RIZR Z10 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole RIZR Z10. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole RIZR Z10. Zapraszamy