Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola RAZR2 V9

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: Linux
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Motorola RAZR2 V9 to nowoczesny telefon o ultra cienkiej konstrukcji z klapką. Jest to kontynuacja popularnego modelu RAZR2 V8 który, pojawił się na rynku w roku 2007, również i nowy model uchodził za telefon, w którym zastosowano największy wyświetlacz. Krótki opis telefonu Motorola RAZR2 V9 oraz jego najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.


RAZR2 V9 podobnie jak jego poprzednik to elegancki i stylowy model wykonany z nie rdzewnej stali, zawiasy pokryte są chromem a szkło na obu wyświetlaczach zostało utwardzone chemiczne tak aby było odporne na zarysowania. Konstruktorzy RAZR2 V9 w stosunku do modelu V8 poprawili generalnie dwie rzeczy – zastosowano mocniejszy procesor ARM 11 – 500 MHz tak więc V9 jest wydajniejsza oraz wprowadzono szybki Internet UMTS. Platforma na jakiej pracuje ten innowacyjny aparat to system Linux, a więc RAZR2 V9 nie tylko dobrze wygląda ale także oferuje spore możliwości. Oczywiście odtwarzacz mp3 oraz aparat o matrycy 2 Mpx to w takim telefonie już standard, co więcej RAZR2 V9 wyposażono w Windows Media Player 11 do oglądania filmów w formacie MPEG4. Zastosowane wyświetlacze są imponujących rozmiarów, jeden o wielkości 2,2 cala oraz ten zewnętrzny 2 calowy. Rzecz jasna w RAZR2 V9 znajdziemy także Bluetooth, port mini-usb do bezproblemowej komunikacji. W RAZR2 V9 obniżono także wielkość wew. Pamięci do 45 MB i zastosowano karty microSD do 2GB.  Użytkownicy telefonu Motorola RAZR2 V9 nadają mu opinie eleganckiego i nowoczesnego telefonu, ceniąc go za jakość wykonania oraz nie powtarzalny styl. Obecna cena aparatu Motorola RAZR2 V9 waha się w granicach 450zł.


Motywy na Motorole RAZR2 V9 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole RAZR2 V9. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole RAZR2 V9. Zapraszamy