Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola RAZR V3xx

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Motorola RAZR V3xx to kolejny telefon, z serii modeli ultra płaskich - składanych. Od momentu pojawienia się na rynku modelu RAZR V3 , popularne v-trójki ewoluowały. Opisywany model serii V3xx względem modelu V3x różni się tylko dodatkową technologią szybkiego internetu HSDPA oraz gorszej jakości aparatem cyfrowym. Krótki opis telefonu Motorola RAZR V3xx oraz jego najważniejsze cechy i funkcje prześledzimy poniżej.

Model ten jest następcą wersji RAZR V3x. Względem modelu V3x, model V3xx został wzbogacony o szybki internet HSDPA. Nadal posiada dwa wyświetlacze, wewnętrzny pracujący w większej rozdzielczości 240x320px o nasyceniu 262 tys. kolorów oraz zewnętrzny 96x80 oferujący już  64 tys. kolorów. W RAZR V3xx znajdziemy bezprzewodową technologię Bluetooth oraz port mini-USB, tak więc przesyłanie plików pomiędzy PC lub innymi urządzeniami nie stanowi najmniejszego problemu. RAZR w wersji V3xx oferuje nadal dwie cyfrowe kamery, z czego ta podstawowa została zastąpiona gorszą o matrycy 1,3MPx a dodatkowa 0,3Mpx oraz odtwarzacz wideo pracujący w formatach MPEG4 i 3GPP. Dzięki nowej technologii HSDPA jeszcze szybciej sprawdzimy pocztę email w telefonie.  Użytkownicy telefonu Motorola RAZR V3xx nadają mu opinie funkcjonalnego i praktycznego modelu o nie wielkich rozmiarach i nowoczesnym wyglądzie.Cena telefonu Motorola RAZR V3xx waha się w granicach 300zł.

Motywy na Motorole RAZR V3xx można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole RAZR V3xx. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole RAZR V3xx. Zapraszamy