Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola RAZR V3x

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

               Motorola RAZR V3x to kolejny telefon, z serii modeli ultra płaskich - składanych. Od momentu pojawienia się na rynku modelu RAZR V3 , popularne v-trójki ewoluowały. Obecny opisywany model serii V3x wprowadza wiele nowości funkcjonalnych. Krótki opis telefonu Motorola RAZR V3x oraz jego najważniejsze cechy i funkcje prześledzimy poniżej.

Model ten jest następcą wersji RAZR V3i, w którym wprowadzono kilka bazowych zmian. Względem modelu V3i, model V3x został wzbogacony o szybki internet UMTS oraz teraz już 64 MB pamięci wewnętrznej. Posiada dwa wyświetlacze, wewnętrzny pracujący w większej rozdzielczości 240x320px o nasyceniu 262 tys. kolorów oraz zewnętrzny 96x80 oferujący już  64 tys. kolorów. W RAZR V3x znajdziemy bezprzewodową technologię Bluetooth oraz port mini-USB, tak więc przesyłanie plików pomiędzy PC lub innymi urządzeniami nie stanowi najmniejszego problemu. RAZR w wersji V3x oferuje już dwie cyfrowe kamery, z czego ta podstawowa została zastąpiona nową 2MPx a dodatkowa 0,3Mpx oraz odtwarzacz wideo pracujący w formatach MPEG4 i 3GPP. Dzięki wbudowanej technologii UMTS szybko i wszędzie sprawdzimy pocztę email w telefonie.  Użytkownicy telefonu Motorola RAZR V3x nadają mu opinie funkcjonalnego i praktycznego modelu o nie wielkich rozmiarach i nowoczesnym wyglądzie.Cena telefonu Motorola RAZR V3x niestety nie jest znana.

Motywy na Motorole RAZR V3x można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole RAZR V3x. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole RAZR V3x. Zapraszamy