Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola RAZR V3

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola RAZR V3 to kolejny telefon, z serii modeli ultra płaskich - składanych. Model RAZR V3 pojawił się na rynku w roku 2004 stanowiąc przeciętny czterozakresowy terminal wyposażony w te standardowe oraz bardziej rozbudowane funkcje. Krótki opis telefonu Motorola RAZR V3 oraz jego najważniejsze cechy i funkcje prześledzimy poniżej.

Model ten posiada dwa wyświetlacze, wewnętrzny pracujący w rozdzielczości 176x220px o nasyceniu 262 tys. kolorów oraz zewnętrzny 96x80 oferujący 4 tys. kolorów. W RAZR V3 znajdziemy bezprzewodową technologię Bluetooth oraz port mini-USB, tak więc przesyłanie plików pomiędzy PC lub innymi urządzeniami nie stanowi najmniejszego problemu. RAZR V3 oferuje również wbudowaną cyfrową kamerę VGA rejestrującą obraz w rozdzielczości 640x480 oraz odtwarzacz wideo pracujący w formatach MPEG4 i 3GPP. Dzięki wbudowanej technologii GPRS szybko i wszędzie sprawdzimy pocztę email w telefonie. Wewnętrzna pamięć urządzenia to zaledwie 5mb bez możliwości rozszerzenia o dodatkowe funkcje. Użytkownicy telefonu Motorola RAZR V3 nadają mu opinie prostego i praktycznego modelu o nie wielkich rozmiarach i nowoczesnym wyglądzie.Cena telefonu Motorola RAZR V3 niestety nie jest znana.

Motywy na Motorole RAZR V3 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole RAZR V3. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole RAZR V3. Zapraszamy