Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola RAZR maxx V6

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

          Motorola RAZR maxx V6 to telefon, który stanowi elegancką propozycję funkcjonalnego omnibusa zamkniętego w solidnej metalowej obudowie. Motorola model RAZR maxx V6 wypuściła na rynek w roku 2006 i już wtedy wzbudzał spore zainteresowanie. Najważniejsze cechy telefonu Motorola RAZR maxx V6 oraz opis jego funkcji prześledzimy poniżej. 

Dzięki wbudowanej technologii HSDPA w RAZR maxx V6 szybko ściągniemy nawet większe pliki a wideo rozmowa będzie przebiegała znacznie płynniej niż miało to miejsce wcześniej. Motorola RAZR maxx V6 powinna zainteresować osoby ceniące sobie nowoczesny styl i perfekcyjne dopasowanie elementów, przednia klapka telefonu pokryta jest utwardzanym szkłem pod, którym umieszczono dotykowe klawisze, służące do sterowania odtwarzaczem mp3. 2 MPx aparat cyfrowy zapewnia już lepszej jakości zdjęcia, które możemy przeglądać na ekranie o wielkości 240x320px i 262 tys. nasyceniu kolorów. Ponadto w telefonie udostępniono aż 50mb wewnętrznej pamięci z możliwością rozszerzenia w oparciu o karty microSD. Krótko mówiąc telefon Motorola RAZR maxx V6 zyskał opinie, solidnego i praktyczne modelu z biznesowymi funkcjami o innowacyjnym wyglądzie. Cena telefonu Motorola RAZR maxx V6 nie jest znana, ponieważ model ten został już wyparty z rynku.

Motywy na Motorole RAZR maxx V6 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole RAZR maxx V6. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole RAZR maxx V6. Zapraszamy