Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola Q9

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 320 x 240
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola Q9 to biznesowy telefon typu smartfon z klawiaturą QWERTY. Model ten pracuje pod kontrolą systemu Windows Mobile w wersji 6.0. Q9 istnieje na rynku od roku 2007 i od momentu powstania zyskał wielu zadowolonych użytkowników. Krótki opis telefonu Motorola Q9 oraz jego najważniejsze funkcje przedstawiamy poniżej.

Q9 stanowi wszechstronny kombajn funkcji multimedialnych, który może służyć m.in. do odbierania maili oraz przeglądania stron internetowych. Wbudowana Technologia HSDPA pozwala ściągać nawet duże pliki z nie zwykła prędkością a dzięki możliwości wgrywania aplikacji VoIP zaoszczędzimy na rachunkach. Poprzez połączenie z ActiveSync bezprzewodowo lub za pomocą kabla usb możemy synchronizować dane pomiędzy smartfonem a PC. Odtwarzacz mp3, wbudowana pamięć 256 MB z możliwością rozbudowy do 2GB,  kamera cyfrowa z matrycą 2MPx, odtwarzanie filmów MPEG4/H.263, wgrywanie aplikacji Java oraz przeglądarka dokumentów biurowych to cechy, które czynią Q9 doskonałym asystentem biznesowym.  Dzięki szerokiej wszechstronności, telefon Motorola Q9 zyskał opinie nie zawodnego telefonu biznesowego. Cena telefonu Motorola na dzień dzisiejszy jest trudna do oszacowania.

Motywy na Motorole Q9 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole Q9. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole Q9. Zapraszamy