Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola PEBL V6

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola PEBL V6 to telefon o doskonałych kształtach, wyrafinowany stylistycznie, stworzony wręcz wprost dla kobiety. Jest to model, który pojawił się na rynku w roku 2005 a swoją konstrukcją i wyglądem zainteresował szerokie grono użytkowników. Krótki opis telefonu PEBL V6 oraz jego najważniejsze cechy prześledzimy poniżej. 

Motorola PEBL V6 to telefon z klapką, który posiada zaokrągloną, matową obudowę. PEBL V6 wyposażono w ekran o rozdzielczości 176x220px i nasyceniu 262 tys. kolorów oraz cyfrową kamerę VGA z 4 krotnym zoomem optycznym oraz możliwością nagrywania i odtwarzania filmów wideo w formacie MPEG4. W telefonie znajdziemy technologię Bluetooth, a więc przesyłanie bezprzewodowe plików to żaden problem. Klapka w telefonie otwiera się po naciśnięciu przycisku odsłaniając klawiaturę z przyciskami oddzielonymi ciekawymi, falowanymi liniami. Zewnętrzny wyświetlacz STN z eleganckim zegarem i rozdzielczością 96x32 pozwoli sprawdzić kto dzwoni bez konieczności otwierania telefonu. Użytkownicy Motoroli PEBL V6 nadają jej opinie porządnego i innowacyjnego modelu o oryginalnym designie. Cena telefonu Motorola PEBL V6 nie jest znana.

Motywy na Motorole PEBL V6 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole PEBL V6. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole PEBL V6. Zapraszamy