Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola P7389i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 56
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola P7389i to trójzakresowy telefon o prostej konstrukcji z antenką, który pojawił się na rynku w roku 2000. Jak na tamte lata model P7389i oferował dość zaawansowane funkcje. Krótki opis oraz najważniejsze cechy telefonu Motorola P7389i przedstawiamy poniżej.

P7389i to jest następcą modelu L7189, a jedyną różnicą jest brak klapki i delikatnie inaczej ukształtowana obudowa w okolicach wyświetlacza. Telefon występował w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej oraz srebrnej. Wersja ta należy już do grupy telefonów klasycznych. Spore wymiary oraz antyczne linie sprawiają, że dziś model ten można już spotkać tylko u koneserów. Co ciekawe jak na tamten okres telefon był wyposażony w kilka zaawansowanych funkcji jak np. wybieranie głosowe gdzie za przyciśnięciem jednego przycisku można było wybrać konkretny numer z książki telefonicznej czy wbudowany dyktafon do nagrywania notatek głosowych. Wizytówki oraz dane można było przesyłać przy pomocy portu IrDA a dzięki możliwości wgrywania nowych melodyjek telefon nie stawał się monotonnym aparatem o kilku standardowych dźwiękach. Opinie na temat telefonu Motorola P7389i są podzielone, jedni użytkownicy cenią go za niezawodność, inni za trwałość i nie skomplikowaną obsługę. Niestety dokładna wartość telefonu Motorola P7389i oraz jego cena nie są znane ponieważ model ten został już dawno wyparty z rynku.

Z uwagi na monochromatyczny ekran motywy na Motorole P7389i nie istnieją. Gry na telefon Motorola P7389i nie są dostępne. Dzwonki na Motorole P7389i dzięki możliwości wgrywania melodyjek stają się spersonalizowane do naszych indywidualnych wymagań.