Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola MPx220

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                 Motorola MPx220 to czterozakresowy telefon o nie zwykle rozbudowanych funkcjach, wyposażony w system Windows Mobile. Ta wersja jest następcą opisywanego już wcześniej modelu MPx200. Krótki opis telefonu Motorola MPx220 oraz jego charakterystykę prześledzimy poniżej.

Model MPx220 to zaawansowany technologicznie model o konstrukcji klapki. W stosunku do swojego poprzednika został wzbogacony o szereg nowych funkcji i więcej pamięci ROM. Wyposażono go w dwa kolorowe wyświetlacze, aparat z matrycą 1,23 MPx z możliwością nagrywania wideo oraz slot na karty pozwalający rozszerzyć wewnętrzną pamięć urządzenia. Komunikacja bezprzewodowa odbywa się poprzez IrDA oraz Bluetooth. Odtwarzacz mp3, dyktafon, pełna obsługa poczty email, przeglądarka www, gry, obsługa java, odtwarzacz filmów, port usb do synchronizacji danych z komputerem to tylko nie które funkcje i zalety modelu MPx220. Co ciekawe telefon możemy ładować wyłącznie za pomocą podłączonego do PC kabla usb.

Motorola MPx220 zyskała opinie telefonu wszechstronnego oraz biznesowego, użytkownicy cenią go za nie wielkie wymiary a przy tym ogromną funkcjonalność. Obecnie cena telefonu Motorola MPx220 waha się w graniach 180zł, jednak o nowy model jest już bardzo ciężko.

Motywy na Motorole MPx220 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole MPx220. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole MPx220. Zapraszamy