Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola MPx200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: Windows Mobile
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                  Motorola MPx200 to ciekawa propozycja dla biznesmenów i użytkowników o nie przeciętnych wymaganiach. W telefonie zastosowano system operacyjny Windows Mobile co w efekcie otwiera szerokie możliwości funkcjonalne. Krótki opis oraz najważniejsze cechy telefonu Motorola MPx200 prześledzimy poniżej.

Motorola MPx200 stanowi telefon, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Wyposażony w biznesowe oprogramowanie i wiele przydatnych funkcji umożliwia w łatwy i szybki sposób synchronizację najważniejszych danych między komputerem a telefonem. W MPx200 znajdziemy możliwość wymiany danych z Microsoft Outlook, przeglądarkę internetową Pocket Internet Explorer oraz program do odtwarzania filmów dla urządzeń mobilnych pod nazwą Windows Media Player. Procesor pracujący na MPx200 taktuje z prędkością 200 MHz, samo urządzenie posiada 10mb wewnętrznej pamięci oraz dodatkowy slot na karty pamięci. Z funkcji typowo multimedialnych można wymienić doczepianą kamerę oraz odtwarzacz mp3. Telefon pracuje w trzech zakresach a dzięki wbudowanemu portowi IrDA możemy przesyłać bezprzewodowo pliki. Motorola MPx200 zyskała opinie telefonu wszechstronnego oraz biznesowego, użytkownicy cenią go za nie wielkie wymiary a przy tym ogromną funkcjonalność. Obecnie cena telefonu Motorola MPx200 waha się w graniach 100zł, jednak o nowy model już bardzo ciężko.

Motywy na Motorole MPx200 można odszukać w sieci. Aby poznać multimedialne możliwości polecamy także Gry na model Motorole MPx200. Na naszej stronie możesz także pobrać swoje ulubione utwory i za darmo ustawić jako dzwonki na Motorole MPx200. Zapraszamy