Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola Milestone

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: Android
Wyświetlacz: 480 x 854
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Motorola Milestone to jeden z pierwszych smartphonów tego producenta. System na jakim pracuje Milestone to popularny Android 2.0. Model ten, jak niemal każdy najnowszy telefon charakteryzuje się stosunkowo dużymi rozmiarami i sporą wagą (165 g). Klawiatura typu QWERTY ukryta jest pod odsuwanym, dotykowym ekranem. W telefon zostało wbudowane 200 MB pamięci, którą można rozszerzyć kartą MicroSD do 32 GB.

Motorola Milestone posiada wszystkie dostępne w obecnych czasach standardy łączenia z innymi urządzeniami i Internetem. Jest więc: Bluetooth, WiFi i USB 2.0. W telefon został wbudowany aparat fotograficzny o matrycy 5.0 MPx, który umożliwia wykonanie zdjęcia o rozdzielczości 2592x1944. Jest również zoom optyczny, autofocus i możliwość nagrywania video w formacie MPEG4, a także lampa błyskowa. Poza MP3 Milestone potrafi odtwarzać muzykę w wielu innych formatach (AAC, AAC+, eAAC+, MP3, WAV, WMA, AMR WB, MIDI, AMR NB). Zdecydowanym atutem jest wyjście słuchawkowe Mini Jack 3,5 mm. Telefon posiada również odtwarzacz filmów w następujących formatach: H.263, H.264, MPEG4, WMV9.

Dodatki do telefonu Motorola Milestone są łatwo dostępne ze względu na popularność systemu Android. Podobnie sprawa ma się z wszelakimi motywami i aplikacjami, których możemy znaleźć całe mnóstwo. Opinie o telefonie Motorola Milestone są różne. Jest to spowodowane tym, że model ten nie był jeszcze doskonały ze względu na małe doświadczenie producenta ze smartphonami.