Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola M6088

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 32
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

                  Motorola M6088 to rzadki model koncernu Motorola o konstrukcji klapki. Telefon pojawił się na runku w okolicach roku 2000 i już wtedy wzbudził zainteresowanie szerokiego grona użytkowników. Krótki opis telefonu Motorola M6088 oraz jego najważniejsze cechy prześledzimy poniżej.

Model M6088 to na chwilę obecną już klasyk i nie ulega wątpliwości, że prawdopodobnie można go dostać już tylko u koneserów, bądź okazyjnie gdzieś na aukcji internetowej. Nie wielki monochromatyczny wyświetlacz o rozdzielczości 96x32 wystarczał w zasadzie tylko do podstawowych operacji wykonywanych na telefonie m.in ikona siły sygnału oraz stanu baterii, rejestr połączeń, książka telefoniczna, zegarek, 16 językowe menu, profile, wiadomości sms. Telefon mieścił w wewnętrznej pamięci 32 kontakty. Na temat telefonu Motorola  M6088 chodziły różne opinie, użytkownicy przede wszystkim cenili ten model za nie wielkie wymiary oraz jak na tamte lata dość rozbudowane funkcje. Na dzień dzisiejszy dokładna wartość telefonu Motorola M6088 oraz jego cena nie są znane, ponieważ telefon został już dawno wyparty z rynku przez inne modele.

Motywy na Motorole M6088 z uwagi na monochromatyczny wyświetlacz nie są dostępne. Był to na tyle podstawowy model, że Gry na Motorole M6088 były jeszcze nie osiągalne. Dzwonki na Motorole M6088 należą do podstawowych dźwięków monofonicznych.