Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Motorola M3888

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Motorola
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 12 x 4
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

                Motorola model M3888 jest telefonem dwuzakresowym należącym do grupy produktów, które na dzień dzisiejszy uznawane są już za muzealne klasyki. Model ten obecnie można już spotkać jedynie u koneserów, bowiem jest to jeden ze starszych telefonów Motoroli. Opisywany model jest bardzo podobną wersją do modelu M3588. Krótki opis telefonu Motorola M3888 prześledzimy poniżej.

Jak na tamte czasy wymiary aparatu, jego funkcjonalność oraz ogólny wizerunek były jak najbardziej dopasowane do wymogów rynku, dzisiaj widząc taki telefon prawdopodobnie wielu z nas mogłoby pomylić go z telefonem stacjonarnym;) W zależności o wersji (a było ich wiele) wyposażano go odkręcaną antenkę i podobnie jak model M3588 nie posiadał klapki osłaniającej klawiaturę. Akumulatory, które w razie konieczności można było zastąpić zwykłymi bateriami R6 to niewątpliwa zaleta również i tego modelu. Telefon Motorola M3888 stanowił aparat, którego cena nie była zbyt wygórowana dlatego też produkt kierowano do użytkowników średniej klasy.

Od swoich użytkowników Motorola M3888 otrzymywała opinie jako trwały i bezawaryjny model, na każde warunki. Niestety obecna wartość telefonu Motorola M3888 oraz jego cena nie jest znana. Motywy na Motorole M3888 z uwagi na monochromatyczny wyświetlacz nie są dostępne. Był to na tyle podstawowy model, że Gry na Motorole M3888 były jeszcze nie osiągalne. Dzwonki na Motorole M3888 należą do podstawowych dźwięków monofonicznych.